Mūsų kolektyvas

Treneriai

Donatas Litvinas

Treneris Donatas yra antro lygio padelio treneris. Užsiėmimus gali pravesti tiek aukšto lygio žaidėjams, tiek pradedantiems. Aštuonių metų teniso bei trijų metų padelio patirtis suformavo įgūdžius, kurie neleidžia prasprūsti pro akis net menkiausiems technikos defektams. Treneris Donatas gali išmokyti ne tik technikos bet ir taktikos, kas padės laimėti daugiau taškų žaidime. Treneris, taip pat, organizuoja turnyrus, kuriuose visi norintys gali išmėginti savo jėgas. Kviečiame visus norinčius į smagias treniruotes ar turnyrus su patyrusiu treneriu Donatu, kuris su malonumu lauks Jūsų.

Kontaktai

Regimantas Karkauskas

Treneris su įvairiapusiška sporto patirtimi. Sportas yra nuolatinis trenerio palydovas. Lengvoji atletika, krepšinis, tinklinis, lauko tenisas, plaukimas. Visos šios sporto šakos ir 20 tarnybos metų  kariuomenėje, suformavo jį kaip atsakingą ir aukščiausių tikslų siekiantį trenerį. Gebėjimas bendrauti ir perteikti šios sporto šakos pagrindus ir žaidimo filosofiją.
Treneris turi Tarptautinės padelio federacijos patvirtintą trenerio sertifikatą. Sertifikavo treneris Ruben Gomez (Ispanija).

Kontaktai

Regimantas (2)

Aldas Žernys

Visą gyvenimą praleidęs futbolo aikštėje, Aldas prieš keletą metų atrado padelį. Nuo to laiko beveik visą laisvą laiką skyrė padeliui bei tobulėjimui korte. Šiuo metu jis pasiruošęs pasidalinti savo žiniomis su naujokais bei jau labiau patyrusiais padelio žaidėjais.  Padelio trenerio kursą išklausė pas Ruben Gomez Saiz (Ispanija) .

Kontaktai

Aldas (2)

Džestina Beliavskytė

Nuo pat mažens man sportas yra neatsiejama gyvenimo dalis. Tinklinis, futbolas, krepšinis, sportiniai šokiai ir kiti, bet pabandžiusi lauko tenisą, negalėjau paleisti raketės iš rankų. Kiek vėliau išbandžiau padelį ir visiškai įsimylėjau šį rakečių sportą. Daugiau nei metai jau treniruoju įvairaus amžiaus žmones ir džiaugiuosi būdama šio žaidimo dalimi ne tik kaip žaidėja, bet ir kaip trenerė, kuri padeda visiems susipažinti su padeliu ne tik kaip su sportu, bet ir gyvenimo būdu. Kviečiu visus norinčius praturtinti savo laisvalaikį geromis emocijomis, azartu, fiziniu aktyvumu ir svarbiausia noru tobulėti.

Kontaktai

Džestina (2)

Nedas Mekuška

Rakečių sportas mane sieja nuo vaikystės. Nuo 4 metų augau su teniso rakete, bet prieš 3 metus teniso raketę pakeičiau į padelio raketę. Dabar esu Lietuvos Padelio jaunimo rinktinės narys, žaidžiu Lietuvos, Europos ir Pasaulio Padelio čempionatuose.
Treniruoju daugiau nei metus ir džiaugiuosi, kad dalindamasis savo patirtimi galiu prisidėti prie padelio lygio Lietuvoje gerinimo.

Kontaktai

image004

Edvinas Žadeikis

12 metų profesionaliai žaidžiau tenisą, galiu pasigirti, jog teko tapti Lietuvos jaunių čempionu, tarptautinių turnyrų dalyviu. Baigus profesionalaus tenisininko karjerą, susižavėjau padelio žaidimu. Šiuo metu intensyviai žaidžiu padelį. Esu Padelmba sertifikuotas treneris. Trokštu pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su naujais ir esamais padelio entuziastais.

Kontaktai

Screenshot 2023-11-15 132515

Darius Kura

Patirtimi pasižymintis treneris. Daugiau nei 25 metai teniso pasaulyje, įgytos žinios puikiai pritaikomos padelio žaidime, o sunkus darbas ir patirtis leido tapti treneriu. Darius yra sertifikuotas treneris, kuris noriai ir kantriai pasidalins savo patirtimi bei žiniomis, sieks iš klientų išauginti puikius padelio žaidimo asus.

Treniruotės rezervacija

Darius

Rokas Šimkevičius

Sportas – tiesiog neatsiejama Roko gyvenimo dalis! Nuo pat vaikystės savo jaunatvišką maksimalizmą ir prakaitą jis liejo krepšinio aikštelėje. Atsidavimas ir puikūs rezultatai neliko nepastebėti, ko pasekoje jis net buvo tapęs Lietuvos krepšinio jaunimo rinkitinės nariu!  

Prieš kelerius metus pabandęs rakečių sportą ir jis tiesiog suprato, jog tai – nauja jo aistra. Dabar – padelis ir jo bendruomenė – tapo neatsiejama jo gyvenimo dalimi. 

Rokas labai noriai ir su entuziazmu  pasidalins visa savo igyta patirtimi, su visais norinčiais išmokti žaisti padelį. 

Jo charizma ir gera nuotaika leis ir iš padelio kortų „išsinešti” tik geras emocijas. 

Trenerio sertifikatą įgijo „PADELMBA academy” pas trenerį Nino Sanchez Alcaraz.

Kontaktai

Rokas