Mūsų kolektyvas

Treneriai

Donatas Litvinas

Paauglystėje Donatas susižavėjo lauko tenisu, treniravosi ir dalyvavo varžybose, tačiau vėliau, atrado aistrą padelio tenisui, kuriam, šiuo metu, ir skiria didžiąją dalį savo laiko. Šiandien Donatas pasiryžęs pasidalinti patirtimi ir kviečia treniruotis naujokus bei jau pradėjusius žaisti padelio entuziastus. Padelio trenerio licenziją sertifikavo Ruben Gomez Saiz (Ispanija).

Kontaktai

Regimantas Karkauskas

Treneris su įvairiapusiška sporto patirtimi. Sportas yra nuolatinis trenerio palydovas. Lengvoji atletika, krepšinis, tinklinis, lauko tenisas, plaukimas. Visos šios sporto šakos ir 20 tarnybos metų  kariuomenėje, suformavo jį kaip atsakingą ir aukščiausių tikslų siekiantį trenerį. Gebėjimas bendrauti ir perteikti šios sporto šakos pagrindus ir žaidimo filosofiją.
Treneris turi Tarptautinės padelio federacijos patvirtintą trenerio sertifikatą. Sertifikavo treneris Ruben Gomez (Ispanija).

Kontaktai

Regimantas (2)

Aldas Žernys

Visą gyvenimą praleidęs futbolo aikštėje, Aldas prieš keletą metų atrado padelį. Nuo to laiko beveik visą laisvą laiką skyrė padeliui bei tobulėjimui korte. Šiuo metu jis pasiruošęs pasidalinti savo žiniomis su naujokais bei jau labiau patyrusiais padelio žaidėjais.  Padelio trenerio kursą išklausė pas Ruben Gomez Saiz (Ispanija) .

Kontaktai

Aldas (2)

Džestina Beliavskytė

Nuo pat mažens man sportas yra neatsiejama gyvenimo dalis. Tinklinis, futbolas, krepšinis, sportiniai šokiai ir kiti, bet pabandžiusi lauko tenisą, negalėjau paleisti raketės iš rankų. Kiek vėliau išbandžiau padelį ir visiškai įsimylėjau šį rakečių sportą. Daugiau nei metai jau treniruoju įvairaus amžiaus žmones ir džiaugiuosi būdama šio žaidimo dalimi ne tik kaip žaidėja, bet ir kaip trenerė, kuri padeda visiems susipažinti su padeliu ne tik kaip su sportu, bet ir gyvenimo būdu. Kviečiu visus norinčius praturtinti savo laisvalaikį geromis emocijomis, azartu, fiziniu aktyvumu ir svarbiausia noru tobulėti.

Kontaktai

Džestina (2)

Nedas Mekuška

Rakečių sportas mane sieja nuo vaikystės. Nuo 4 metų augau su teniso rakete, bet prieš 3 metus teniso raketę pakeičiau į padelio raketę. Dabar esu Lietuvos Padelio jaunimo rinktinės narys, žaidžiu Lietuvos, Europos ir Pasaulio Padelio čempionatuose.
Treniruoju daugiau nei metus ir džiaugiuosi, kad dalindamasis savo patirtimi galiu prisidėti prie padelio lygio Lietuvoje gerinimo.

Kontaktai

image004

Edvinas Žadeikis

12 metų profesionaliai žaidžiau tenisą, galiu pasigirti, jog teko tapti Lietuvos jaunių čempionu, tarptautinių turnyrų dalyviu. Baigus profesionalaus tenisininko karjerą, susižavėjau padelio žaidimu. Šiuo metu intensyviai žaidžiu padelį. Esu Padelmba sertifikuotas treneris. Trokštu pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su naujais ir esamais padelio entuziastais.

Kontaktai

Screenshot 2023-11-15 132515